Oplocení

Provádíme oplocení pozemků, rodinných domů, průmyslových objektů, apod. Vždy volíme nejvhodnější systém dle konkrétních požadavků. Brány a branky jsou vyráběny ve standartních rozměrech, popř. je možnost zhotovit na zakázku.

Pletivové oplocení

Na výběr máme několik různých systémů. Nejběžnější bývá standartní PLETIVOVÉ OPLOCENÍ. Materiál používáme od ověřených výrobců.

Pletivo a sloupky jsou žárově pozinkované nebo v kombinaci žárového pozinku a poplastovaní (v různých odstínech stupnice RAL, nejběžnější jsou tmavě zelená RAL 6005 a nově antracit RAL 7016) Životnost tohoto systému výrobce uvádí minimálně 20 let.

Podhrabové desky

Jednou z dalších možností je použít PODHRABOVÉ DESKY. Ty mají za úkol nahradit podezdívku - zabránit prorůstání pletiva a také vypadají velice dobře. 

Potřebujete více informací o nabízených druzích plotů a oplocení?

Zavolejte nám ještě dnes

Průmyslové panely

PRŮMYSLOVÉ PANELY jsou plotové díly určené pro oplocení průmyslových objektů a objektu, kde se vyžaduje absolutní zabezpečení. Výhoda tohoto systému je vysoká pevnost, stálost tvaru a atraktivní moderní vzhled. Panely lze kombinovat s podezdívkou či PODHRABOVÝMI DESKAMI. Výrobci nám dnes nabízejí několik typů (2D panely, 3D panely, Lario panely,...), jejichž povrchová úprava je žárový pozink či kombinace žárového pozinku a poplastován (v různých odstínech stupnice RAL). 

Dobré Ploty.cz - Vamberk | Výroba a montáží bran a branek, plotových dílců, zábradlí, ocelových konstrukcí a přístřešků