Ploty

Jsme schopni vyrobit, postavit či namontovat mnoho druhů plotů, vyrobit různé plotové dílce, brány apod. Návrhy tvoříme individuálně, dle potřeb a fantazie zákazníka. Rádi Vám poradíme.

Ploty s ocelovými sloupky, podhrabovými deskami s dřevěnou či kovovou výplní

V posledních letech je to velmi oblíbená stavebnice. Hlavní výhodou je lehká podezdívka (podhrabové desky) - není potřeba betonovat základový pas ( betonují se pouze sloupky), tudíž se jedná o levnější variantu dobře vypadajícího pohledového plotu ať už před Vaším domem či firmou.   

Plotové výplně - dřevěné

Dřevěné výplně jsou velice oblíbené. Dřevěné ploty vyrábíme ze sušeného dřeva - v dnešní době velmi oblíbený sibiřský modřín (díky vysoké hustotě dřeva je živostnost 2x delší než u smrkového dřeva). Abychom podstatně zvýšili jejich životnost, dřevo je ošetřeno zpravidla třemi nátěry kvalitní barvy – z praxe preferujeme tenkovrstvé a středně vrstvé lazury nebo olejové lazury od společnosti REMMERS
Varianty dřevěných polí jsou různé.

Při návrhu bereme ohledy na funkčnost plotu.

Potřebujete více informací o nabízených druzích plotů a oplocení?

Zavolejte nám ještě dnes

Plotové výplně - kovové

Kovová pole jsme též schopni zhotovit na míru. Rozmanitost je veliká, od jednoduchých moderních dílů z jeklu po ozdobné kované ploty s kovanými prvky.

Moderní materiál i pro výplně plotových dílců se stal děrovaný plech - TAHOKOV. Tahokov je moderním materiálem pro využití v moderní architektuře a stavebnictví pro návrhy vyjímečných interiérů a exteriérů. 

Jako povrchovou úpravu doporučujeme žárové zinkování, nátěr či nástřik základní barvou a vrchní syntetickou barvou, práškové vypalovací barvy (komaxit), nebo pro náročné zákazníky nástřik epoxidem + polyuretanem.

Plotové výplně plastové - Ploty zděné z betonových tvárnic

Plastové ploty je velice moderní záležitost. Jsou oblíbené především proto, že jsou bezúdržbové - nemusí se natírat a pro jejich velice vysokou životnost.

Ploty zděné – z betonových tvárnic. Trh  nabízí velkou škálu produktů použitelných na stavbu podezdívky (různé barvy, tvary, technická řešení).  Jedná se o dražší variantu plotu, kde je zapotřebí vyhloubit a vybetonovat pevný základ, proto řešíme požadavky konkrétně se zákazníkem.

Dobré Ploty.cz - Vamberk | Výroba a montáží bran a branek, plotových dílců, zábradlí, ocelových konstrukcí a přístřešků